Rychlý kontakt
+420 602 291 413
pomnenka@pomnenka.cz

DOPORUČUJEME

lenka-pomnenka-radio-impuls.jpg, 14kB
Doporučujeme pořady o zdraví s moderátorkou Jitkou Vlkovou. Lenka Pomněnka radí, jak používat bylinky a na jaké nemoci pomáhají.

Poslech ONLINE
Lenka Pomněnka bývá hostem Snídaně s Novou, kde seznamuje diváky se zajímavými nápady a novými trendy při výrobě dekorací k různým příležitostem. Záznamy hledejte v archivu TV Nova.

Terapie

Terapie mohou být nejrůznějšího druhu. Pokud zde hledáte podrobnější informace o homeopatické terapii, kterou nabízím, podívejte se na její podrobný popis v sekci HOMEOPATIE. Na tomto místě bych se ráda zmínila o dalších alternativách, které mohou člověku přinášet užitek a relaxaci, a s nimiž je má činnost nějak přímo či nepřímo spojena.

 

Terapie, která funguje, ať už je prováděna čímkoli, je vždycky každému klientovi prospěšná. Někomu pomáhá hodina v posilovně, jiný si rád přečte knížku. Pro mne osobně je velkou terapií dobrá knížka a tanec. A protože knížky nejen čtu, ale pustila jsem se na stará kolena i do jejich psaní, mohu Vám v tuto chvíli nabídnout:

 

 

 

Určeno pro dětské čtenáře ve věku cca 5-10 let. Knížka se zabývá otázkami, které všichni dobře známe. Nemyté ruce, nepořádek v dětském pokoji, rozepře mezi sourozenci, nimrání se v jídle, domácí mazlíček a péče – nepéče o něj, první zoubky a strach z jejich vytržení, vztekání se na veřejnosti a další jiná témata, tolik diskutovaná dětmi i rodiči. Jak si s nimi poradí Honzík a Anička? Možná se budete trochu usmívat a trochu poznávat. A to nejenom děti, ale i Vy, dospělí. A při společném čtení třeba narazíte na situace, které se Vám během hezkého večera podaří společně vyřešit…

 

 

Můžete zakoupit v našem e-shopu nebo objednat e-mailem na adrese: obchod@pomnenka.cz. Cena 189,- Kč plus aktuální poštovné (případně doběrečné) – sdělíme mailem. Individuální slevy při větších odběrech.

Křest knihy

Křest knihy v Paláci Luxor. Kompletní tým tvůrců a kmotrů knížky, zleva kmotři knížky Aleš Růžička a Jitka Vlková, moderátoři Ráááádia Impuls, autorka Lenka Pomněnka, ilustrátorka Eva Pulcová, kmotřička Pavlína Danková, bývalá moderátorka TV Nova, nyní mluvčí dětského oddělení FN v Motole, Kateřina Košťálová, dcera Lenky Pomněnky a vedoucí dětského domova Klokánek v Hostivici PhDr. Leona Koutenská.

Autogramiáda

Křest knihy Dobrý nápad aneb Jak to vidí
naše děti? , autogramiáda.

 

Připravujeme


Na lepší časy! – knížka pro „velký holky“. Knížka tentokrát nebude pro děti, ale pro ženy, které mají smysl pro humor a hromadu dobrých i špatných zážitků s nejrůznějšími typy mužů. Přesně tytéž dámy poskytly autentický materiál pro příběhy tří kamarádek, které stále ještě věří na prince na bílém koni… Při čtení se „ velký holky“ utvrdí v poznání, že v tom rozhodně nejsou samy, že mnohé jiné jsou na tom někdy ještě hůř, a že chlap je opravdu prazvláštní živočich. Jakmile knížku dokončím a vydám, najdete ji v našem e-shopu.

 

 

 

 

Léta jsem vedla kurzy tance a společenské výchovy pro mládež. Občas jsem pořádala některé žánrové taneční work shopy pro dámy, které mají zájem o tanec, avšak postrádají partnera. Mám představu o hezkém zrcadlovém sále v Poděbradech nebo okolí, kde nepáchnou cvičky a pot, a kde by se daly takové relaxační lekce provozovat, včetně výuky společenských tanců. Nic podobného jsem však ve své blízkosti dosud neobjevila, a tak posílám své přání tam nahoru a věřím, že se v pravý čas ten pravý prostor jistojistě objeví.